Tercan İnşaat, duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

        Tercan İnşaat, 1993 yılından beri özellikle İç Anadolu bölgemizde sorumluluk ve meslek ilkelerine bağlı, dünya standartlarında hizmet veren bir inşaat firmasıdır.

       Tercan İnşaat halen Ankara Atisan Demir ve Çimentocular Sitesinde hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda kendi eklipleriyle farklı ilçe ve illerde yeni projelere imza atmaktadır.

        İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitemizi arttırmak için, sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri portföyümüzü genişletmek, tüm kurum çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık daha kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı sağlamak hedefimizdir.

        1993 yılından bu yana satışını yaptığımız her türlü malzeme ve gerçekleştirdiğimiz projelerimizle başarı ve güven sağlayan hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaktayız.

        Bütün bunları yaparken, müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz kabul eden , güler yüzlü ve kalifiye çalışma arkadaşlarımız yeni teknik uygulamalar ve yeni çıkan malzemelerin uygulamaları doğrultusunda sürekli eğitmekteyiz.

        Tercan İnşaat'ın, ana faaliyet alanları; İnşaat Malzemeleri satışı, satışını yaptığımız malzemelerinin uygulanması ve müşterilerimize uygulamalar doğrultusunda yardımcı olunmasıdır.

        Tercan İnşaat, kalite ve hizmette koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla İç Anadolu bölgesi ve tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

        İnşaat sektöründe bir ilke imza atıyor ve hizmetlerimizin büyük çoğunluğunda müşterilerimize kredi kartı ile ödeme yapma kolaylığı sunuyoruz. Bu, inşaat sektörü için devrim niteliğinde bir uygulamanın küçük bir başlangıcıdır.

        Sektörümüz daha pek çok yenilik ve çağdaş atılımı bizimle birlikte yaşamaya başlamıştır.Yaşamaya da devam edecektir.

        Amacımız, taleplerinizi karşılamak üzere size özel teklifimizi sunarak, ihtiyaç duyduğunuz konularda yapısal çözümler üretmektir. 
 
Şu Anda Sitemizi Ziyaret Eden 2831. Kişisiniz.


ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERİMİZ | REFERANSLAR | İLETİŞİM
Copyright © Tercan İnşaat Malzemeleri